Na górę

Ekstremalna Droga Krzyżowa

Ekstremalna Droga Krzyżowa jest proponowaną formą duchowości, której istota to indywidualna modlitwa, spotkanie z Jezusem Ukrzyżowanym. Kilkadziesiąt kilometrów przebytych nocą w samotności, zmęczenie, ból, wychodzenie ze strefy własnego komfortu to podstawa EDK.
Wyrusz razem z nami 15 marca 2024r. na jedną z tras Ekstremalnej Drogi Krzyżowej z Janowca Wielkopolskiego. To już piąta edycja EDK z naszej miejscowości!
Nocą, w ciszy i samotności, zmagając się słabościami, zmęczeniem, bólem wyruszmy w drogę – spotkania z Jezusem Ukrzyżowanym. To prawdziwe ćwiczenie duchowe, czas na modlitwę, czas szczerości przed sobą i Bogiem. Jeżeli boisz się, że tyle nie przejdziesz, możesz wcześniej trenować, próbować się! Pamiętaj, nie jest ważne czy uda Ci się przejść 5 km, 10km, 20 km, 30km czy całą trasę, liczy się droga z Jezusem, podjęte wyzwanie, przełamanie siebie, opuszczenie własnej strefy komfortu!
Ekstremalna Droga Krzyżowa rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 18.00 w kościele parafialnym pw. św. Mikołaja w Janowcu Wielkopolskim.
Parafia pw. św. Mikołaja w Janowcu Wielkopolskim

Podziel się

PP
Menu