Na górę

POMAGANIE PRZEZ ROWEROWANIE

W niedzielę, 6 maja br. włączmy się do akcji „POMAGANIE PRZEZ ROWEROWANIE”, której Organizatorzy chcą pomóc nam odbudować nasz parafialny kościół!

Całość środków finansowych pozyskanych z opłat startowych zostanie przekazana na rzecz:

  • Maraton w Długiej Goślinie na rzecz remontu 400 letniego zabytkowego Kościoła pw. Św. Marii Magdaleny w Długiej Goślinie
    Nr konta: PKO BP S.A. 66 1020 4027 0000 1702 0341 4463

Wystarczy wejść na stronę www.bikeowymaraton.pl wypełnić formularz kontaktowy i zapisać się na maraton. Do wyboru mamy trzy trasy: sportową, mistrzowską i olimpijską – dla tych, którzy uwielbiają ekstremalne wyzwania 🙂 Osobne trasy przewidziane dla dzieci i młodzieży (patrz Regulamin na stronie www.bikeowymaraton.pl) .

Następnie wpłacamy na konto parafialne minimum 60 zł lub 80 zł (na 5 dni przed startem płatne w dniu startu w biurze maratonu, patrz Regulamin na stronie www.bikeowymaraton.pl ).

Mile widziane hojne wielokrotności tej kwoty 🙂 W tytule wpłaty wpisujemy:„IMIĘ I NAZWIZKO DŁUGA GOŚLINA MTB – DAROWIZNA”.

Razem możemy zrobić coś pożytecznego a przy tym świetnie się bawić. Pamiętajmy – nieważne kto przyjedzie na metę jako pierwszy.  Ważne, aby żaden zdrowy parafianin nie pozostał obojętny i nie spędził tej niedzieli na kanapie przed telewizorem 😉

Zapraszajmy do udziału nasze rodziny, przyjaciół, znajomych.

 

„Najwięcej dobra czyni się przez miłość, a nie przez logiczność pojęć” Bogdan Jański

Podziel się

PP
Menu